Wersja czytana   Click to listen highlighted text! Wersja czytana Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
89 762 62 62
biuro@bartsat.pl

KOMUNIKAT

    Szanowni Państwo,

 

Telewizja Kablowa „Bart-Sat” Stowarzyszenie informuje, iż 22 grudnia 2014 r. uległ zmianie regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nowy regulamin znajduje się na stronie internetowej www.bartsat.pl w zakładce: DOKUMENTY oraz w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie TVK Bart-Sat przy Pl. Konstytucji 3-go Maja 19 w Bartoszycach.

Z poważaniem
TVK Bart-Sat Stowarzyszenie

 

Telemagazyn.pl

Partnerzy

Odwiedziny od 13.03.2005 Dzisiaj 5 Ogólnie 2822564

Rozmiar

Miło nam poinformować, że do końca maja za darmo dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej udostępniliśmy program Family Sport HD, który ma w swojej ramówce 100% produkcję polską, materiały niedostępne w innych stacjach. Kanał dostępny będzie dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej do końca maja 2013, później tylko w pakiecie rozszerzonym cyfrowym.

Do oferty cyfrowej dodaliśmy także program TVP Rozrywka. W programie znajdą Państwo głównie audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle i widowiska telewizyjne.

Testowo dodaliśmy również kolejne programy w jakości HD - Russia Today HD i Russia Today Documentary HD. Oba kanały w anglojęzycznej wersji.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech